Dji Inspire 2 (Lisanslı)

Detay
RAW video mu? Hem de drone ile! Türkiye’de sayılı adette olan bu yazılımlı drone ile havadan raw video çekmenin tadına MBD PRO farkıyla varın. Lisanslı ve sayılı yazılıma sahip cihazlardan olan Dji Inspire 2, CinemaDNG RAW, Apple ProRes ve benzeri ortamlarda 5.2 K’ye kadar kayıt yapıyor.

Dji Air 2S

Detay
1 inç CMOS sensör, güçlü otonom işlevler ve 600 g'dan daha hafif kompakt bir gövdeye sahip olan DJI Mavic Air 2S hareket halindeki içerik oluşturucular için mükemmel bir drone.

Dji Mavic Mini 2

Detay
DJI Mavic Mini 2 ile çarpıcı 4K hava videoları çekmek için daha uzağa gidin. DJI'nin OcuSync 2.0 2.4 / 5.8 GHz kablosuz iletim teknolojisini kullanan Mini 2, size dronun gördüklerinin videosunu sunarken, 10 km'ye kadar uzaktan çalıştırılabilir.

Blackmagic Pocket 6K

Detay
MBD PRO titizliği ve profesyonelliğiyle sizlerle buluşturduğumuz bu sistem eksiksiz smallrig kafes sistemi içermektedir! İhtiyacınız olan tüm aparatlarla kullanımınıza hazır.

Canon EOS 5D Mark III

Detay
MBD PRO DSLR sistemlerinden olan 5D MARK3 hem fotoğraf hem de video sektöründe söz sahibi konumuyla kusursuz temizlik ve MBD PRO güvencesi ile sizleri bekliyor.

GoPro Hero 9 Black

Detay
Güncel kamera teknolojilerini sizin için takip ediyoruz! Aksiyon kameralarının amiral gemisi GoPro Hero 9, tüm aksesuarları ve 4 adet piliyle birlikte kullanımınıza hazır. Su altında da bir harika.

Sony PXW Z150

Detay
Aktüel Habercilik,etkinlik, basın toplantısı ve konferanslarınız için vazgeçilmez tercih! MBD PRO olarak yeri bizim için çok ayrı olan bu sistemin sağladığı kolaylıkları farkediceksiniz.

DJI Osmo 3 Axis 4K El Gimbal

Details

OSMO! OSMO! Muazzam akıcı görüntüler ile Event filmlerinin vazgeçilmezi haline gelmiş bu portatif sistem MBD PRO’da lens filtreleriyle sizi bekliyor.

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2021 Tüm hakları saklıdır.

©
2021 MBDPRO