Blackmagic Pocket 6K

Detay
MBD PRO titizliği ve profesyonelliğiyle sizlerle buluşturduğumuz bu sistem eksiksiz smallrig kafes sistemi içermektedir! İhtiyacınız olan tüm aparatlarla kullanımınıza hazır.

Fujifilm X-T4 + 16-55mm

Detay
Full HD 240 Fps 4K  50 Fps görüntüleri h265 10 bit kaydetmek ister misiniz? aynı zamanda suyu ve toza dayanıklı!

Canon EOS 5D Mark III

Detay
MBD PRO DSLR sistemlerinden olan 5D MARK3 hem fotoğraf hem de video sektöründe söz sahibi konumuyla kusursuz temizlik ve MBD PRO güvencesi ile sizleri bekliyor.

GoPro Hero 10 Black

Detay
Bu yeni nesil aksiyon kamerası 5K çözünürlüğüyle aksiyon kameralarına yeni bir standart getiriyor. Zamanı durdurmaya hazır mısınız?

GoPro Hero 9 Black

Detay
Güncel kamera teknolojilerini sizin için takip ediyoruz! Aksiyon kameralarının amiral gemisi GoPro Hero 9, tüm aksesuarları ve 4 adet piliyle birlikte kullanımınıza hazır. Su altında da bir harika.

Sony PXW Z150

Detay
Aktüel Habercilik,etkinlik, basın toplantısı ve konferanslarınız için vazgeçilmez tercih! MBD PRO olarak yeri bizim için çok ayrı olan bu sistemin sağladığı kolaylıkları farkediceksiniz.

DJI Osmo

Detay
OSMO! OSMO! Muazzam akıcı görüntüler ile Event filmlerinin vazgeçilmezi haline gelmiş bu portatif sistem MBD PRO’da lens filtreleriyle sizi bekliyor.

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO