Reklam İşleri

 Reklam filmi markanızı tanıtır ve bilinirliliğini artırır. Tanıtım filmleri kişi, kurum veya işletmenin daha geniş kitlelere duyurulması ve popülerliklerinin yükselmesine hizmet eder. Bu tür reklamlarda amaç kısa sürede markayı ve ürünü anlatmak ve izleyicinin hafızasında kalmasını sağlamaktır. En son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla 4K-6K çekimlerle sınırları zorlayan kaliteyi yakalıyoruz.Firma tanıtım, reklam ve fragman çalışmalarınızı ön keşifle birlikte planlayıp kayda alıyor, kurgu, montaj sürecinin ardından Da Vinci’de renklendirip ses dizaynıyla mükemmelleştiriyoruz. Markanıza kreatif değerler katıyoruz.

   Büyük Anadolu Otelleri ve Andaolu Hotels isimleriyle turizm sektöründe çok önemli yer tutan oteller zincirinin 2022’de tanıtıma girecek olan reklam tanıtım filmlerinin tüm prodüksiyon hizmetlerini gerçekleştirdik.

 İletişim sektörünün dünyadaki dev ismi Vodafone ile “Cebine Göre” tarife reklam çalışmasında birlikte olduk. Projeye cast hizmeti verirken TPW kadromuzdaki Amerikan Güreşi’nin Türk yıldızları Barbar, Bigboy ve Atabey çalışmada yer verdik.

Otomobil sektöründe TEMSA Gruba bağlı Mitsubishi L200 reklam filminde boksun ağır sıkletteki olimpiyat ve dünya şampiyonu Anthony Joshua yer aldı. Joshua şirketimiz MBD Prodüksiyonun menajerlik hizmetleriyle çalışmada yer aldı.

 

Reklam Filmleri

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO