Acun Medya ile gerçekleştirdiğimiz 18 bölümden oluşan Fight Club Realty Show dijital tv platformu Exxen’de yayınladı.

Medya reklam ajansı olarak dünya devi Samsung’un tedarikçi havuzunda yer alıyoruz. Samsung’un taleplerini kayda alıp kurguluyor ve filme dönüştürüyoruz.

TV 8 ve TV 8.5’ta ekranlara gelen boks geceleri 56 bölüm olarak seyirci ile buluştu.

Discovery çatısı altında yer alan DMAX’te yağlı güreşlerin yanı sıra boks, kickboks ve MMA karşılaşmalarını 4 yıl boyunca aralıksız olarak ekrana getirdik. DMAX’te ayrıca Kırkpınar ve Elmalı yağlı güreş organizasyonlarının tüm TV Prodüksiyon işlerini üstlendik.

Pınar Kefir ile tüm prodüksiyonu şirketimize ait olarak tamamlamış bulunduğumuz reklam çalışmasında yaptığımız bu işe “Kefiriz” dedik.

Büyük Anadolu Otelleri ve Andaolu Hotels isimleriyle turizm sektöründe çok önemli yer tutan oteller zincirinin 2022’de tanıtıma girecek olan reklam tanıtım filmlerinin tüm prodüksiyon hizmetlerini gerçekleştirdik.

İletişim sektörünün dünyadaki dev ismi Vodafone ile “Cebine Göre” tarife reklam çalışmasında birlikte olduk. Projeye cast hizmeti verirken TPW kadromuzdaki Amerikan Güreşi’nin Türk yıldızları Barbar, Bigboy ve Atabey çalışmada yer verdik.

Otomobil sektöründe TEMSA Gruba bağlı Mitsubishi L200 reklam filminde boksun ağır sıkletteki olimpiyat ve dünya şampiyonu Anthony Joshua yer aldı. Joshua şirketimiz MBD Prodüksiyonun menajerlik hizmetleriyle çalışmada yer aldı.

Türkiye’nin yeni Kahve İçim Zinciri Starks’ın digital dünya reklamlarına da biz imza attık.

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2024 Tüm hakları saklıdır.

©
2024 MBDPRO