3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.  

Reklam, sinema ve dizi sektörünün yanı sıra TV dünyasında da önemli prodüksiyonlara imza atmaktadır.  

Discovery bünyesindeki DMAX kanalı için gerçekleştirdiğimiz 12 kameralı prodüksiyonlar arasında Tarihi Edirne Kırkpınar ve Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri bulunmaktadır. Tarafımızca çekilen bu projeler tüm Türkiye’de izlenme rekorları kırdı. Yine Discovery çatısı altında yer alan TLC’nin Robot Savaşları projesinde de birlikte çalıştık.  

Türkiye’de boks gecelerinin keyfini bambaşka bir standarda taşıdık. 2007’de FOX TV’de spiker hizmeti ile başlayan serüven bugün 24 ayrı ülkeden canlı yayın haklarının şirketimiz bünyesinde ekranlara gelmesiyle devam ediyor. Bugüne kadar yayın hakları sahibi olduğumuz 600’den fazla canlı yayını dev prodüksiyonlarla uluslararası standartta sırasıyla TRT, Beyaz TV, Cine 5, Kanaltürk, NTV Spor, TV8, TV 8,5 ve DMAX ekranlarına taşıdık.

Volkswagen Arena’da binlerce kişi önünde yaptığımız ve dünyaca ünlü Amerikan Güreşi yıldızlarının ringe çıktığı Turkish Power Wrestling Şovu şirketimizin gözbebeği işlerinden biridir. Işık ve görüntü şovlarıyla göz kamaştıran gösteri İngiltere’de The Sun gazetesinde Türkiye’nin Wrestlemania Şovu İstanbul’da gerçekleşti başlıklarıyla duyuruldu.

Beyaz Show’a da konu olan TPW ana haber bültenlerinde de ses getirdi. TPW şovlarımız ve imza günlerimiz Bursa, Kayseri ve Ankara’da da yoğun bir ilgiyle karşılandı. Bir Acun Medya’ya kuruluşu olan Exxen Dijital Platformu için ise Marmara Adasında kurduğumuz platoda 18 bölümlük “11 Dövüşçü 1 Evde” temalı Fight Club Exxen yarışma programını gerçekleştirdik.

Sinema sektörünün lokomotif markalarından SugarWorkz & TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği beyazperdenin unutulmaz boks hikayesi “Deliormanlı” filminin boks teması danışmalığını ve boksör oyuncu kastını üstlendik ayrıca tüm ring ekipmanlarını temin ettik.

Mike Tyson’ı nakavt ederek dünyayı ayağa kaldıran İngiliz Danny Williams ve dünyaca ünlü Britanyalı hakem Ian John Lewis’i İstanbul’a getirerek Deliormanlı Filmi kadrosuna kattık. 

Mitsubishi L200 reklam filmi için ağır sıkletin süper starı Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Anthony Joshua’yı İstanbul’a getirdik. Büyük bir heyecana sebep olan reklam filminde Türkiye’nin en tecrübeli reklam ajansı İlancılık AŞ ile ortak bir çalışma yürüttük. 

Usta oyuncu Şafak Sezer’in başrolde yer aldığı Vodafone “Gücüne Göre Tarife” reklam filmi projesinde Seszer’in Amerikan Güreşi partnerleri şirketimiz MBD Pro’nun TPW güreşçilerinden seçildi. Bu projeye de oyuncu kastı hizmeti sunduk.  

MBD PRO olarak yeni stüdyolarımızla iç mekan işlerimize de yeni bir heyecan getirdik. An itibariyle stüdyo çekimlerimizi Haliç Flatofis’te kendimize ait yeni yerimizde yapabiliyor, kendi seslendirmelerimizi kuruluşumuza ait Apollo 4 alt yapılı dublaj stüdyomuzda kayda alıp kendi kurgu stüdyolarımızda en üst Da Vinci teknolojisi ile montajlayabiliyoruz.  

Ankara, Didim, Bodrum ve Ereğli’de bulunan Anadolu Hotels zincirine ait tüm otellerin reklam filmlerini MBD Pro ayrıcalığı ile hazırladık. Minteks, Star Çelik Kapı, Citycoco ve 444 Motor Yağları da MBD Pro’yu tercih etti.

Sizleri projelerinizi ve projelerimizi görüşmek üzere MBD Pro Fight Cafe’ye kahve içmeye davet ediyoruz.

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2023 Tüm hakları saklıdır.

©
2023 MBDPRO