Boks Gecesi

FOX TV’de başlayan serüven daha sonraları Kanaltürk, NTV Spor, TV8, TV 8.5 ve DMAX’te ekrana geldi. Zamanla milyonları ekran başına kilitleyen Boks Gecesi canlı yayın maçlarla hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir yanından maçları seyircisi ile buluşturdu.
 
2010’dan itibaren MBD PRO uluslararası boks maçlarının canlı yayın ihalelerini kazandık. Özellikle yüz yılın maçı olarak ifade edilen 2015’teki Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao unvan maçının yayın haklarını aldığımızda bu dalda ne kadar iddialı olduğumuzu gösterdik. Daha sonra Klitschko’nun ağır sıklet unvan maçlarını da kazanan şirketimiz, Glory Kickboks geceleri ile de ring sporları yayıncılığında lider duruma geldik. PBC, HBO Boxing, Golden Boy, Matchroom, Sauerland, ECB boks gecelerinin yayın haklarını da alan MBD PRO yepyeni bir yayıncılık anlayışını ortaya koydu. Bu dönemde 550’den fazla yayın ve 2500’den fazla maç kurucumuz Bilgehan Demir’in sesiyle Türk seyircisi ile buluştu.

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO