Fight Club Exxen

Yapımını üstlendiğimiz dövüş evi projesi Fight Club Exxen, Acun Medya bünyesinde yer alan Dijital TV Platformu EXXEN’de 18 bölüm olarak yayınlandı. Aynı evde yaşayan 11 kickboksörün amansız mücadelesine tanıklık ettiğimiz, Türkiye’de ilk kez yapılan bir TV programı olarak kayıtlara geçti. 4 ayrı turnuvada şampiyonluk kazanan dövüşçülerin yarı final yaptığı ardından da süper final için çarpıştığı adrenalin dolu bir yarışma.
 
Dövüşçüler kendi yemeklerini kendileri yapıyor ve bulaşık ile çamaşırlarını da kendileri yıkıyor. Ev temizliğinden de kendileri sorumlu. Günde 2 saat antrenman hakkı bulunan dövüşçülerin sözleşme gereği iletişim hakkı bulunmuyor. Dövüşçü Kadrosunda Türkiye’nin en yetenekli kickboksörlerinden Mehmet Ali Meriç, İsmail Uzuner, Muhammed Apaydın, Medeni Çelik, Enis Yunusoğlu, Onur Çelik, Kutluhan Sormageç, Berat Altıntop, Mükremin Güler, İsa Göçmen ve Hasan Demir yer aldı. 63 personelle gerçekleştirilen programın çekimleri Balıkesir iline bağlı Marmara Adası’nda 3 ayda tamamlandı. Türkiye Kickboks Federasyonu hakemlerinin yönettiği 30 müsabaka sonrasında şampiyon belli oldu. Şu an EXXEN’e üye olup hemen izleyebileceğiniz unutulmaz şampiyonada sinematik 9 kamera kullanıldı.

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2023 Tüm hakları saklıdır.

©
2023 MBDPRO