Haida 82mm Nano PRO Variable ND Filtre

Detay
4 ila 9 stop pozlama telafisi sağlayan değişken bir ND filtredir.

Ürün Özellikleri

Haida 82mm NanoPro Variable ND 1.2 ila 2.7 Filtre, 4 ila 9 stop pozlama telafisi sağlayan değişken bir ND filtredir. 1,2 ila 2,7 yoğunluk, normalde gerekenden daha geniş bir diyafram açıklığı veya daha düşük enstantane ile fotoğraf çekmenize olanak tanıyarak tüm görüntünün koyulaşmasına neden olur. Yoğunluk derecesi, gerekli ek pozlama uzunluğunu önceden belirlemenize yardımcı olan ön filtre halkasını döndürerek kolayca kontrol edilir.

Diyafram açıklığınızı artırarak veya pozlama sürenizi yavaşlatarak alan derinliğini kontrol edebilir ve hareketi daha kolay iletebilirsiniz. Yoğunluk ayarları üzerinde daha kolay, tekrarlanabilir kontrol için, ön halka ayrıca farklı yoğunluk değerlerini temsil eden noktalarla görsel olarak sınırlandırılmıştır ve ön halkanın daha hızlı ve hassas konumlandırılmasını daha da sağlamak için bir döndürme kolu içerir.Bu filtre, berraklık ve renk kalitesi için optik camdan yapılmıştır. İç gölgelenmeyi ve yansımaları önlemek için, her cam yüzeyi, filtre alt tabakasına daha fazla koruma sağlayan ve daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olan 10 katman yansıma önleyici kaplama içerir. Haida 82mm NanoPro Değişken ND 1.2 ila 2.7 Filtresi ile ilişkili Nano kaplama, yüzey su veya yağla temas ettiğinde daha iyi bir boncuk etkisi sağlayan ek bir katman sağlar ve daha verimli temizlik sağlar. 

Özellikler:

  • Değişken ND filtresi, sahneden sahneye farklı miktarlarda yoğunluk uygulamanızı sağlar.
  • 1,2 ila 2,7 yoğunluk filtresi, görüntüyü koyulaştırır ve normalde gerekenden daha uzun bir deklanşör hızı veya daha geniş diyafram ile fotoğraf çekmenizi sağlar.
  • 4 ila 9 durak pozlama azaltımı sağlayan bu filtre, alan derinliğini kontrol etmenizi ve hareketi daha kolay aktarmanızı sağlar.
  • Parlak ortam ışığı altında belirli ISO ayarlarını veya ISO filmlerini kullanma konusunda daha fazla esneklik sunar.
  • Sinema veya video kameraları belirlenmiş bir film kare hızında kullanırken artırılmış pozlama esnekliği sağlar.
  • Netlik ve renk kalitesi için optik camdan üretilmiştir.
  • İç gölgelenmeyi ve yansımaları önlemek için çok kaplamalı.
  • Nano kaplama, daha fazla temizlik verimliliği için su veya yağ ile temas ettiğinde daha iyi bir boncuk etkisi sağlayan ek bir katman sağlar.
  • Yan kol, filtre camının kolayca döndürülmesini sağlar.
  • Öndeki alüminyum alaşım filtre yivi ile başka filtreler ile birlikte kulanılabilir.
  • Depolama ve taşıma için plastik filtre kutusu.

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO