Mars Pro Pmr 446 El Telsizi 5’Lİ SET

Detay
16 tane kanala sahiptir. Siyah renktedir ve titreşim özelliği yoktur. Toza ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Ürün Özellikleri

Teknik Özellikleri
16 tane kanala sahiptir. Siyah renktedir ve titreşim özelliği yoktur. Toza ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Vox özelliği de mevcuttur. Lion bataryası vardır. Ebatı 96*55*22’dir. 1500mAh kapasiteye sahiptir. Dijital frekans aralığı 446mHz’dir. Vox fonksiyonu, PC programlama, acil alarm, akıllı şarj pili tasarrufu, alçak gerilim uyarısı, zaman aşımı zamanlayıcısı bulunmaktadır. Çalışma voltajı 3.7’dir. Açık alanda ve kapalı alanda kullanıldığında kullanılabilen menzil değişkenlik gösterebilmektedir.

Dijital Ekran
Ön yüzünde sahip olduğu dijital ekran sayesinde bu Mars Pro Pmr 446 El Telsizini kullanmanız çok kolaylaşacaktır.

Kolay Taşınabilirlik
Küçük, şık ve ergonomik bir tasarıma sahip olduğu için onu taşımanız çok kolay olacaktır. Sadece 200gram ağırlığa sahip olan bu telsizi her an yanınızda bulundurabilirsiniz. Oldukça küçük yapısı ve hafifliği sayesinde ondan çok memnun kalacaksınız.

Görüşme Mesafesi
6km’ye kadar alanda aktif kullanım sağlayabilirsiniz. Bu görüşme mesafesi oldukça büyüktür. Size özgür kullanım alanı sağlayacak bir özelliktir. Açık veya kapalı alanda kullanıma bağlı olarak emzil değişkenlik gösterebilir.

Yüksek Batarya Gücü
Sahip olduğu Lion batarya son derece uzun kullanım imkânı tanıyacaktır. Sürekli kapanacağından korkmanıza gerek olmayacak.

Toz ve Darbelere Dayanıklıdır
En zorlu mekanlar ve zamanlarda bile telsizinizin zarar görmesinden korkmanıza gerek olmayacak. Çünkü özellikle toz ve darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Düştüğünde veya darbe aldığında sağlam yapısını korur gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO