Profesyonel Canlı Yayın Rejisi

Spor müsabakaları, konserler, tiyatro oyunları, siyasi mitingler, konferanslar, yarışmalar, seminer ve benzeri organizasyonların canlı yayın araçlarıyla profesyonel bir şekilde kayıt altına alınıp 16 kameraya kadar ayrı kamera kaydı verilebilmektedir.

Şampiyonlar ligi, Süper lig, Euro League, Yağlı Güreş, Profesyonel Güreş ve Boks Geceler’inin tecrübesiyle en üst düzey yayın kalitesi elde edebilirsiniz. Bilgehan Demir yönetimindeki MBD Prodüksiyon’un profesyonel editörler ve teknik ekibimizin saha içi operasyonu ile çok özel röportajlar, video görselleri ile donanmış bir şekilde anahtar teslim işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çözüm ortaklarımızla daha da büyük projeleri canlı ya da banttan yayın olarak teslim ediyoruz.

Yayınınızı Youtube ya da benzeri platformlarda yayınlayabiliyoruz. İnternet desteği de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

 

(Daha düşük kapasiteli projelerinizde kullanmak üzere yarı profesyonel FHD ve 4K destekli portatif canlı yayın sistemlerimiz ile destekte bulunabiliriz.)

Portatif Canlı Yayın Rejisi

Şimdiden sıkı işbirlikleri dileriz.

Fiyat Teklifi Almak İçin!

Ekipmanlarımız

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO