Rode VideoMic GO Mikrofon

Detay
Pırıl pırıl ve yönel ses alabilen, taşınabilir mikrofon.

Ürün Özellikleri

Pırıl pırıl ve yönel ses alabilen, taşınabilir mikrofon.Son derece kompakt bir tasarıma sahip olan VideoMic GO kullanıcıya hiç bir zorlukla karşılaşmadan tertemiz, berrak ve yönel bir ses sunar.

Daraltılmış ses alanı sayesinde sadece kameranın önündeki sesleri alarak çevreden gelebilecek rahatsız edici gürültüleri izole etmektedir. Dahili Rycote®  Lyre® shock mount'u sayesinde kullanım sırasında oluşabilecek çarpma ve titreşim sesleri  izoleedilerek kayıtlara yansımaması sağlanmaktadır.Tek parça güçlendirilmiş thermoplastikten üretilmiş olan VideoMic GO klasik elastik tasarımlara oranla çok daha iyi bir akustik süspansiyon sağlamakla kalmayıp kırılma ve sarkmalara karşı son derece dayanıklıdır.

VideoMic GO'nun üzerinde herhangi bir düğme vs bulunmamakta ve çalışması için gerekli gücü  kameranızın harici mikrofon girişinden sağlamaktadır. Yani herhangi bir pile ihtiyaç duymamaktadır.

Akustik Prensip: Line Gradient

Aktif Elektronik: Bipolar çıkış tamponlu JFET empedans dönüştürücü

Yönel Pattern: Super Cardioid

Kapsül: 1/2"

Çıkış: 3.5" Jack

Frekans aralığı: 100Hz - 16kHz

Eşdeğer gürültü: 34 dB-A

Maximum SPL: 120dB SPL (@ 1kHz, 1% THD into 1KΩ load)

Hassasiyet: -35.0dB re 1 Volt/Pascal (18.80mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO