Sony PXW Z150

Detay
Aktüel Habercilik, etkinlik, basın toplantısı ve konferanslarınız için vazgeçilmez tercih! MBD PRO olarak yeri bizim için çok ayrı olan bu sistemin sağladığı çekim kolaylıkları farkedeceksiniz.

(Fiyatlara Kameraman ve Harici Monitör Dahil Değildir. Günlük Kameraman Ücreti 500TL + KDV’dir.)

Ürün Özellikleri

Sony tarafından yakın tarihte üretilen kamera modellerinden olan Sony PXW-Z150, XDCAM serisinin yeni üyesi oldu. Son teknolojinin takip edildiği cihazda 4K kayıt ve kablosuz bağlantı seçenekleri ile kolay ve kaliteli bir kullanım amaçlanmış durumda. PXW-Z150 dar bütçeli TV istasyonlarının stüdyolarında, prodüksiyon firmalarının ürün, katalog, reklam, tanıtım, röportaj uygulamalarında ve İletişim ile ilgili Eğitim kurumlarının çalışmalarında tercih ettiği ve uygulamalarında kullandığı ürünlerin başında gelmektedir.

Kolay Kurulum, Yüksek Kalite
MBD PRO Olarak Z150 tercih etmemizin nedeni Donanımsal olarak yüksek özelliklere sahip olmasına karşın kolay bir kullanıma sahip olan cihaz, çekimlere başlamadan çok kısa süre öncesinde hazır hale geliyor. 4K kayıt ve Full HD desteği ile birlikte istenilen performansın kolay bir şekilde yakalanabileceği cihaz üstelik ağır çekim gibi modlarıyla da farklı projelere destek veriyor.

Kablosuz bağlantı noktasında ise FTP desteğine kadar farklı formatları bulunan cihazda, iş akışının hız kazanması için çekimler direk FTP üzerinden aktarılabiliyor. Böylece bellek sorununu da ortadan kaldıran Sony için tek gereksinim bağlantının bulunması. Wi-Fi özelliği bulunduğu için Wi-Fi olan tüm ortamlarda bağlantı sağlanabilen Sony PXW-Z150 ile mesafe önemi olmaksızın tüm dünyaya çekimleri aktarmak FTP aracılığı ile oldukça kolay.

Hafif bir gövdesi bulunan cihaz, bu özelliği ile uzun süren çekimlerde dahi kullanıcıyı yormazken, çoklu arabirimi sayesinde kablosuz mikrofon kullanımına kadar farklı işlevleri de yerine getirebilmektir. Üstelik Wi-Fi üzerinden akıllı cep telefonları ya da tabletler ile bağlantı kurulabilen Sony PXW-Z150, kullanım konusunda da tek bir kumandanın yeterli olabildiğini göstermektedir. Uzaktan bağlantı ve kontrol imkanı sunan Sony PXW-Z150’nın sabit bulunduğu bir noktada kayıt alması oldukça kolay.

Çift kayıt imkanının bulunduğu ve SD kartların desteklendiği cihazda kullanıcıların isteğine bağlı olarak eş zamanlı ya da sıralı kayıt yapmak mümkün. Özellikle önemli projelerde iki farklı bellek kartı ile yedekleme yapma imkanı, veri güvenliği noktasında kişilere büyük bir kolaylık sağlıyor.

Öne çıkan bazı özellikleri;

  • 120FPS Sürekli Slow Motion Çekim
  • Esnek 4K ve Full HD kayıtlar
  • Maksimum 24x yakınlaştırma özellikli Sony “G” Lens
  • Yüksek mobilite için WI-FI & NFC bağlantısı
  • OLED elektronik vizör
  • Kompakt ve hafif gövde
  • Kayıt esnekliği için çift SD Kart yuvası
  • MI-SHOU Yuvası
  • 3G-SDI dahil olmak üzere geniş bağlantı seçenekleri

3 Ağustos 2010’da kurulan şirketimiz MBD Prodüksiyon, hizmetlerini kurucumuz Bilgehan Demir yönetiminde kesintisiz olarak devam ettirmektedir.

info@mbd.com.tr 0 850 885 57 57

© 2022 Tüm hakları saklıdır.

©
2022 MBDPRO